قالب وردپرس
خانه / روابط اجتماعی / بهترین کتاب ها در زمینه ارتباطات و مهارت های اجتماعی

بهترین کتاب ها در زمینه ارتباطات و مهارت های اجتماعی

اگر در ارتباط برقرار کردن با خانواده و دوستان مشکل دارید نگران نباشید چون شما تنها نیستید ارتباط برقرار کردن یکی از پیچیده ترین مهارت هاست و داشتن مهارت ارتباطی موثر هم برای کمپانی ها و هم برای اشخاص لازم است و منجر به موفقیت می شود. کتاب های زیادی برای تقویت این مهارت اجتماعی وجود دارد که در ادامه تعدادی از آن ها را معرفی کرده ایم.

چگونه می توان دوست یافت و در مردم نفوذ کرد؟ نوشته دیل کارنگی

دیل کارنگی این کتاب را که یکی از پرفروش ترین کتاب های دنیاست در سال ۱۹۳۶ نوشته است. این کتاب درباره استراتژی های ایجاد روابط قوی است که یکی از کلیدهای اصلی موفقیت است زیرا موقفیت با قدرت روابطی که برقرار می کنیم ارتباط مستقیم دارد. دیل کارنگی در این کتاب بیشتر روی علایق دیگران تمرکز می کند تا علایق خود شما زیرا در صورتی دیگران حرف های شما را گوش می دهند و توصیه های شما را می پذیرند که شما را دوست داشته باشند. آن ها هرگز از شما بخاطر جایگاه تان پیروی نمی کنند.

قدرت نیروی حال نوشته اکهارت تُله

در کتاب قدرت نیروی حال می آموزیم که چگونه افکارمان را در زمان حال نگه داریم و از زندگی در زمان حال لذت ببریم. بسیاری از ما خودمان را در زمان گذشته و نگرانی های آینده حبس کرده ایم. این اندیشه ها ما را از درون عذاب می دهند و در وجودمان طوری لانه کرده اند که نتوانیم از زندگی در خانواده و دوستان مان لذت ببرم.

۵ زبان عشق نوشته گری چاپمن

چاپمن در این کتاب می گوید نه تنها زبان عشق خودمان بلکه باید زبان عشق خانواده و دوستان مان را نیز درک کنیم زیرا با زبان آن هاست که می توانیم به آن ها ابراز عشق کنیم. او ۵ زبان عشق را به این ترتیب بیان می کند: “کلام تأییدآمیز – ارائه خدمت – دریافت هدیه – اختصاص وقت – تماس فیزیکی”

مرزها نوشته هنری کلود

با تعیین مرزهاست که دیگران می فهمند چگونه باید با شما رفتار کنند و چگونه رفتار نکنند. در واقع بدون مرزها هرگز نمی توانید یک رابطه سالم داشته باشید. مرزها نوشته هنری کلود یکی از بهترین کتاب ها در زمینه روابط است که همیشه حرفی برای گفتن دارد.

چهار میثاق نوشته دون میگوئل روئیز

به طور خلاصه چهار میثاق یعنی “هیچ چیز را به خود نگیرید – با کلام خود گناه نکنید – تصورات باطل نکنید و همیشه بیشترین تلاش را بکنید”

نوشته بهترین کتاب ها در زمینه ارتباطات و مهارت های اجتماعی اولین بار در بدونیم پدیدار شد.

********جهت دانلود و مشاهده لینک اصلی مطلب کلیک کنید ******
Author: Maryam Asadi

Powered by WPeMatico

درباره ی lovelysms

همچنین ببینید

کتاب هایی که کمک می کنند زندگی شادی داشته باشید

همه ما به شادی به چشم چیزی نگاه می کنیم که آمدنی و رفتنی است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس