قالب وردپرس
خانه / اریک واینر / کتاب هایی که کمک می کنند زندگی شادی داشته باشید

کتاب هایی که کمک می کنند زندگی شادی داشته باشید

همه ما به شادی به چشم چیزی نگاه می کنیم که آمدنی و رفتنی است اما شادی واقعی می تواند ماندگار باشد. با خواندن این کتاب ها یاد می گیریم که چگونه باید زندگی شادی داشته باشیم و مسیر شاد زیستن را بیاموزیم. شاید مطالعه این کتاب ها یک شبه شما را شاد و خوش بین نکنند اما وقتی به صفحات آخر کتاب نزدیک می شود احساس بهتری خواهید داشت.

حتما بخوانید: برای ایجاد تغییرات مثبت این کتاب ها را بخوانید.

کتاب سال بله گفتن نوشته شوندا رایمز

شوندا رایمز نویسنده سریال معروف و موفق آناتومی گری در این سرگذشتنامه نگاهی به زندگی خصوصی خودش داشته است. او بعد از بله گفتن به تمام چیزهایی که از آن ها می ترسیده است زندگی اش را تغییر داده  و شادتر زندگی کرده است. رایمز در کتابش این تغییر بزرگ را شرح داده است.

معرفی کتاب درباره شادی

کتاب جغرافیای نبوغ نوشته اریک واینر

اریک واینر نویسنده و خبرنگار مشهور آمریکایی در جستجوی شادترین مکان های دنیا به مدت یک سال به نقاط مختلفی سفر کرده است. تحقیقات و یافته های او حقایق جالبی را آشکار کرده است. حقایقی که با دانستن شان زندگی شادتر و موفق تری خواهید داشت. به عنوان مثال: حقیقت پول به آن اندازه که فکر می کنیم اهمیت زیادی در زندگی ندارد. با مطالعه این کتاب دلتان می خواهد همین حالا سفر بروید.

معرفی کتاب درباره شادی

کتاب پروژه شادی نوشته گریچن رابین

می توان گفت گریچن رابین یک متخصص شادی است. او در رابطه با موضوع این کتاب یک پادکست منتشر کرده و یک تست شخصیت شناسی که کمک می کند مسیر رسیدن به یک زندگی شاد را پیدا کنیم. گریچن رابین در این کتاب دیدگاه ما به زندگی را تغییر می دهد تا بتوانیم در همین مسیر عادی و فعالیت های روزمره زندگی شاد باشیم و شاد زندگی کنیم.

معرفی کتاب درباره شادی

نوشته کتاب هایی که کمک می کنند زندگی شادی داشته باشید اولین بار در بدونیم پدیدار شد.

********جهت دانلود و مشاهده لینک اصلی مطلب کلیک کنید ******
Author: Maryam Asadi

Powered by WPeMatico

درباره ی lovelysms

همچنین ببینید

10 توصیه برای کنار آمدن با شکست در رابطه

وقتی در رابطه شکست می خورید و جدا می شوید دنیا روی سرتان خراب می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس