قالب وردپرس
خانه / آموزش اکستنشن مو / آموزش ریمو اکستنشن مو + قیمت

آموزش ریمو اکستنشن مو + قیمت

آموزش ریمو اکستنشن مو – سالن حرفه ای خدمات آرایشی آرامیس مد قصد دارد در این مطلب آموزشی به شما همراهان همیشگی مفاهیمی کارآمد در خصوص چگونگی جداسازی اکستنشن مو از موهای طبیعی به شکلی جامع را ارائه دهد. پس اگر شما هم مانند بسیاری از دوستان به دنبال بهترین راهنمایی ها در خصوص خازج کردن اکستنشن مو هستید، توصیه می کنیم تا انتهای این مطلب آرایشگاه مجرب خدمات مو آرامیس مد بروزترین مرکز آرایشی زیبایی در محله های غرب تهران و شمال تهران را دنبال کنید.

آموزش ریمو اکستنشن مو حتی در خانه:

همانطور که در مطالب پیشین سالن زیبایی آرامیس مد به آن اشاره داشت، یکی از متدلول ترین راهکارهای زیبایی آرایشی مو استفاده از خدمات اکستنشن مو اعم از نوع کلیپسی، دوخت، چسبی، کلاه گیس و حرارتی می باشد. اما هیچ فردی نمی خواهد یک اکستنشن همواره روی سر آن باقی بماند به همین دلیل کاربرد متدهای جداسازی اکستنشن مو به میان می آید. گروهی از این متدها پیاده سازی بسیار ساده ای دارند، اما گروه دیگر مانند نوع چسبی نیاز به راهکارهای خاص دارند که در ادامه سالن تخصصی خدمات اکستنشن آرامیس مد شما دوستان را با انها آشنا می کند.

راهکارهای ریمو انواع اکستنشن حرارتی و چسبی در خانه:

بخش اول: جداسازی اکستنشن مو حرارتی

آشنایی با کارآمدترین متدهای خانگی جهت جداسازی اکستنشن مو آشنایی با کارآمدترین متدهای خانگی جهت جداسازی اکستنشن مو

به جرات می توان گفت سخت ترین راهکارهای جداسازی اکستنشن مو مربوط به نوع حرارتی می باشد. دلیل این امر نیز استفاده از موادی همچون کراتئین های طبیعی برای اتصال موهای اضافی می باشد. جهت انفصال اکستنشن حرارتی مو در خانه شما می توانید از دو متد بهره ببرید که عبارتند از:

۱-استفاده از پاک کننده ها برای ریمو اکستنشن مو:

برای پیاده سازی این روش، یک محلول ریمور مناسب برای اکستنشن مو از نوع کراتین تهیه کنید. سپس هر بخش اتصالی را با چند قطره از این محلول پوشش دهید، کمی منتظر بمانید در ادامه موهای اضافی به سادگی جدا می شوند.

۲-استفاده از استون جهت باز کردن اکستنشن مو:

یک روش دیگر که از روش قبلی سخت تر می باشد، استفاده از استون برای جدا کردن اکستنشن حرارتی مو می باشد. توجه داشته باشید که حتما از استون کاملا خالص بهره ببرید و همچنین برای مراقبت از پوست انگشتان هنگام کار از دستکش های لاتکسی استفاده کنید.

  • روش کار:

جهت آغشته سازی بخش اتصالی اکستنشن انگشتانتان دست تان که با دستکش کاور کرده اید را استونی کنید و آن را به روی اتصالات بکشید تا مایع استون روی آنه بنشیند. بعد کمی صبر کنید و در ادامه آرام موهای اضافی را کشیده تا جدا شوند.

بخش دوم: جداسازی اکستنشن مو چسبی

راهکارهای منفصل سازی انواع اکستنشن حرارتی و چسبی در خانه راهکارهای منفصل سازی انواع اکستنشن حرارتی و چسبی در خانه

کار جداسازی اکستنشن مو نوع چسبی از نوع حرارتی به دلیل مواد اتصال دهنده ساده تر می باشد، که در ادامه با سه روش قابل پیاده سازی در منزل آشنا می شویم.

۱-استفاده از محلول مخصوص ریمو اکستنشن مو:

ساده ترین راه و در عین حال کم آسیب ترین روش برداشتن اکستنشن چسبی مو استفاده از محلول های مخصوص برای این کار می باشد، کافی است با چند قطره از این محلول بخش اتصالی را پوشش دهید و بعد به راحتی موهای اصافی را جدا کنید.

۲-استفاده از روغن بچه:

کافی است موهایتان را با روغن بچه کاور کنید و کمی منتظر بمانید، ابتدا آهسته موهای اکستنشنی را بکشید، اگر دید که به سادگی جدا نمی شوند مجدد روغن بچه بزنید.

۳-استفاده از روش تراشیدن:

آخرین متدی که در زمینه جداسازی اکستنشن مو نوع چسبی می خواهیم به شما دوستان معرفی کنیم، استفاده از روش تراشیدن می باشد. برای این کار با استفاده از یک شیء نوک تیز بخش اتصالی را که با ریمور های فاقد استون پوشش داده اید را بترشید و در صورت سخت بودن مقدار مایع را بیشتر کنید.

نوشته آموزش ریمو اکستنشن مو + قیمت اولین بار در سالن زیبایی آرامیس مد پدیدار شد.

********جهت دانلود و مشاهده لینک اصلی مطلب کلیک کنید ******
Author: darabi

Powered by WPeMatico

درباره ی lovelysms

همچنین ببینید

اشتباهات صافی مو با اتو + ریباندینگ

صاف کردن مو با اتو – سالن حرفه ای آرایش مو آرامیس مد در این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس