قالب وردپرس
خانه / طالع بینی / طالع بینی هفتگی عشق (بیست و یکم تا بیست و هشتم مهر)

طالع بینی هفتگی عشق (بیست و یکم تا بیست و هشتم مهر)

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

این هفته به علت وجود ماه نو در بخش روابط طالعتان برای شما و محبوب یک شروع تازه است. به نظر می رسد آماده پذیرفتن یک مسئولیت جدید شده اید که کمی هم استرس در بر دارد. شاید تصمیم دارید بچه دار شوید، شاید هم یک کار جدید پیدا کرده اید و یا تصمیم دارید یک خانه بخرید. فراموش نکنید که برای این شروع تازه به یکدیگر تکیه کنید تا استرس کمتری داشته باشید.

اردیبهشت

این هفته با محبوب در رابطه با مسائل مهم بیشتر گفتگو می کنید. مشکلی که در گذشته شادی و امنیت را از رابطه شما گرفته بود دوباره سر باز می کند اما خوشبختانه با صحبت کردن آن را رفع می کنید.

خرداد

ماه نو در بخش رومنس طالعتان قرار گرفته است پس اگر مجرد هستید یک اتفاق عاشقانه جدید در راه است. یک ارتباط عاشقانه که کمی هم پیچیده است. ممکن است با فردی آشنا شوید اما بعد از مدتی احساس می کنید که همه چیز خیلی سریع پیش رفته است. بهتر است کمی آهسته تر پیش بروید.

تیر

عشق گذشته دوباره به سمت شما باز می گردد و دائم از خودتان می پرسید که آیا آمادگی یک شروع دوباره را دارید؟ به لحظات خوبی که با او داشتید فکر می کنید و همین باعث می شود به او فرصت دیگری بدهید.

مرداد

این هفته بیشتر گفتگوهای شما با محبوب در رابطه با مسائل خانوادگی است. هر دو تلاش می کنید برای ساختن یک آینده خوب پول بیشتری پس انداز کنید. این هفته یک فرصت برای معامله ملک دارید. یک مشکل در رابطه با موقعیت خانواده دارید که به نظر حل نشدنی می آید اجازه ندهید کنترل امور از دستتان بیرون برود.

شهریور

این هفته منتظر یک گفتگوی مثبت بین خودتان و شخصی که مدت هاست با او در ارتباط هستید باشید. با او به طور جدی در رابطه با مسیر رابطه صحبت می کنید. این رابطه به کجا کشیده می شود؟ آیا آینده ای دارد؟ آیا هر دو دیدگاه دراز مدت به زندگی دارید؟ خوشبختانه هر دو هم نظر هستید.

مهر

ماه نو در نشانه شما فرصتی است برای تعیین تصمیماتی که می خواهید در سال آینده با موفقیت به همه آن ها رسیده باشید. ممکن است وارد مرحله جدیدی در رابطه شوید و اگر مجرد هستید یک فرصت جدید آشنایی به خودتان می دهید. اجازه ندهید هیچکدام از اعضای خانواده به شما تعیین کنند که چه کاری را باید و چه کاری را نباید انجام دهید یا این که چه کسی را نباید دوست داشته باشید. به نظر می رسد کسی از نزدیکانتان به شما حسادت می کند و این برای شما یک تهدید است.

آبان

در زندگی عاشقانه شما یک پنهان کاری دیده می شود که بیشتر برای سورپرایز کردن است. به قدری در این کار مهارت به خرج می دهید که او کم کم احساس ناامنی می کند اما وقتی بفهمد که این رفتارها بخشی از برنامه شما برای سورپرایز کردن اوست به شما افتخار می کند.

آذر

دوستان تان نقش مهمی در زندگی عاشقانه شما دارند. اگر مجرد هستید بیشتر وارد جامعه و گروه دوستان شوید تا بفهمید که قرار نیست برای زندگی کردن یک یار داشته باشید. از زندگی خود لذت ببرید و فراموش نکنید که عشق به وقتش می آید. اگر در یک رابطه متعهد هستید وقت بیشتری را با دوستان تان می گذرانید و یا به مهمانی می روید.

دی

اگر در زندگی عاشقانه خود درگیر هستید و نمی دانید چه تصمیمی برای آن بگیرید این هفته بهتر است با دوستان تان صحبت کنید. آن ها راه حل های خوبی پیشنهاد می کنند. البته ممکن است صحبت های دوستان تان کمی برای شما تلخ باشد اما واقعیت است و باید جدی گرفته شود.

بهمن

شخصی که در محل کارتان اعتبار زیادی دارد از محدوده خود فراتر رفته و برای شما ایجاد مزاحمت کرده است. به نظر می رسد در محل کارتان نسبت به شخصی احساس خوبی دارید اما هیچ اقدامی نکنید زیرا دیر یا زود از جانب او هم متوجه احساسات نسب به خودتان می شوید.

اسفند

این هفته در رابطه بی احتیاطی نکنید زیرا ممکن است موقعیت های خطرناکی را در بر داشته باشد. اگر در رابطه هستید به علت این که رفتارهای محبوب با افکار و معیارهای شما هیچ تناسبی ندارد و برای این که روی حرف خودتان بایستید لحظات سختی را می گذرانید. اما هیچ اقدامی نکنید و یا حرفی نزنید که بعدها منجر به پشیمانی تان می شود.

نوشته طالع بینی هفتگی عشق (بیست و یکم تا بیست و هشتم مهر) اولین بار در بدونیم پدیدار شد.

********جهت دانلود و مشاهده لینک اصلی مطلب کلیک کنید ******
Author: Maryam Asadi

Powered by WPeMatico

درباره ی lovelysms

همچنین ببینید

زیبایی دو رگه ها را در این عکس ها ببینید

جامعه شناس ها کشف کردن که مردهای دو رگه هم جذاب تر هستن هم موفق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس