قالب وردپرس
خانه / آلن گانت / برای ایجاد تغییرات مثبت این کتاب ها را بخوانید

برای ایجاد تغییرات مثبت این کتاب ها را بخوانید

اگر تصمیم گرفته اید تغییرات مثبتی در روند زندگی خود ایجاد کنید این کتاب ها را مطالعه کنید.

منحنی خلاقیت: چگونه در بهترین زمان بهترین ایده را داشته باشیم نوشته آلن گانت

خیلی ها معتقدند خلاقیت چیزی است که با آن به دنیا می آییم. آلن گانت با این موضوع موافق است اما نظرش این است که همه انسان ها می توانند خلاق بودن را یاد بگیرند. آلن گانت در این کتاب به تحلیل باورهای غلط پشت خلاقیت پرداخته و معرفی ایده های هوشمندانه با مصاحبه با ذهن های خلاقی از جمله آشپز، فیلمساز و موزیسین ها پرداخته است. گانت با تعیین الگوهای افراد خلاق خلاقیت را به ۴ مرحله تقسیم کرده است: مصرف اطلاعات، تقلید، ساخت انجمن خلاق و تکرار.

تغییر پذیر: چگونه حل مشکلات با همکاری زندگی در خانه، مدرسه و کار را تغییر می دهد نوشته جی استوارت آلبون

تغییر رفتارها کار سختی است. همکاری که همیشه تاخیر دارد، بچه ای که تکالیفش را انجام نمی دهد و یا حتی خودمان. چگونه می توانیم به نتایج دلخواه برسیم؟

جی استوارت آلبون روانشناس کودک این کتاب را با یک سوال مهم شروع می کند: آیا تغییر این نوع رفتار یک اراده است یا مهارت؟ استوارت از ۲۵ سال سابقه خود برای تعیین این که علت برخی عادت ها چیست و چگونه می توان آن ها را تغییر داد استفاده کرده است. این کتاب برای مدیرانی که می خواهند تغییرات مثبتی در کارمندها ایجاد کنند مفید است.

درب سوم: چگونه موفق ترین مردم دنیا شغلشان را شروع کردند نوشته الکس بانایان

الکس بانایان زمانی که دانشجو بود بیوگرافی انسان های قوی و موفقی چون بیل گیتس و استیون اسپیلبرگ را مطالعه می کرد اما باز هم راضی نمی شد چون می خواست چیزهای بیشتری از انسان های موفق بیاموزد. بنابراین الکس به سرتاسر کشور سفر کرد تا با افراد موفق ملاقات کند و از آن ها چیزهای بیشتری بیاموزد و در نتیجه کتاب درب سوم را بنویسد.

محبوب: پیدا کردن شادی و موفقیت در دنیایی که روابط غلط مهم هستند نوشته میچ پرینستین

در سنین کودکی راحت می توانستیم تشخیص دهیم که آیا محبوب هستیم یا نه. اما وقتی بزرگ تر می شویم تشخیص این موضوع کمی تغییر می کند. میچ پرینستین این کتاب را به ۳ بخش تقسیم کرده است: نگاهی به انواع محبوبیت هایی که روی ما نوجوانان تاثیر می گذارد. محبوبیت در چه مکان هایی مهم است. و محبوبیت چه تاثیری روی سلامت دارد. سرانجام تحلیل می کند که در رابطه با تمام این موارد چه کارهایی می توانیم برای خودمان و بچه هایمان انجام دهیم و چگونه می توانیم نوع محبوبیتی که می خواهیم را ایجاد کنیم؟

نوشته برای ایجاد تغییرات مثبت این کتاب ها را بخوانید اولین بار در بدونیم پدیدار شد.

********جهت دانلود و مشاهده لینک اصلی مطلب کلیک کنید ******
Author: Maryam Asadi

Powered by WPeMatico

درباره ی lovelysms

همچنین ببینید

عکس های ماکرو از بال پروانه ها

کریس پرانی از هنر عکاسی ماکرو برای نشان دادن زیبایی منحصر به فرد بال پروانه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس