قالب وردپرس
خانه / ازدواج / طالع بینی هفتگی عشق (هفتم تا چهاردهم مهر)

طالع بینی هفتگی عشق (هفتم تا چهاردهم مهر)

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

این هفته در رابطه ای که هستید بیشتر به نیازهای شخصی تان تمرکز می کنید. شاید نیاز باشد کمی هم خودخواه باشید. اگر بدانید که همه چیز در رابطه نسبی است بهتر می توانید خودتان را با خواسته های رابطه وفق دهید. گاهی اوقات احساس می کنید بهتر است تنها باشید بنابراین بهتر به کارهای خودتان می رسید و مجبور نیستید با سیاست ها دست و پنجه نرم کنید. سعی کنید از زندگی درس بگیرید.

اردیبهشت

ایمان و وفاداری شما به رابطه ای که در آن هستید شدت پیدا می کند. مدت ها بود دید خوبی به آخر و عاقبت رابطه نداشتید اما این هفته همه چیز تغییر می کند و ایمان پیدا می کنید که این شخص همان فرد ایده آل مناسب شماست و بیشتر از همیشه به او علاقمند می شوید.

خرداد

در زندگی اجتماعی شما یک تغییر دراماتیک دیده می شود. ممکن است به خاطر رابطه ای که با فرد جدیدی برقرار کرده اید دایره دوستان تان تغییر کنند. بیشتر با دوستان متاهل وقت می گذرانید و این هفته یکی از دوستان مجرد نسبت به این کار شما واکنش نشان می دهد. به نظر می رسد دیگر با دوستان مجردتان حرف مشترکی ندارید به همین دلیل از آن ها فاصله می گیرید.

تیر

محبوب نسبت به شما احساس مالکیت و حساسیت زیادی نشان می دهد. در ابتدا این رفتارها برای شما خوشایند است اما بعد از مدتی متوجه می شوید که نشانه های خطرناکی پشت این رفتارها وجود دارد. به او یادآوری کنید که عشق و کنترل دو مقوله کاملا جداگانه هستند.

مرداد

این هفته با محبوب رابطه عاطفی عمیقی خواهید داشت و هر دو از ارتباط ذهنی که با هم دارید خشنود هستید. ایده هایی که به ذهن تان می رسد را با او در میان می گذارید و از او می خواهید شما را حمایت کند. اگر قرار است قرارداد مشترکی “قرارداد کاری یا خرید خانه”  را با هم امضا کنید این هفته بهترین زمان است.

شهریور

مشکلی در زندگی عاشقانه شما را غمگین کرده است و در محبوب شور و اشتیاق چندانی را احساس نمی کنید. در واقع او با شما سرد برخورد می کند. متوجه می شوید که او می خواهد مدتی از شما دور باشد تا ببیند خواسته هایش از این رابطه چیست. درست است که دلتان می خواهد با هم باشید اما به او فرصت بدهید و از او کمی فاصله بگیرید. چیزی که قرار است مال شما باشد هرگز نصیب دیگری نمی شود.

مهر

به علت حضور ماه کامل یک هفته پر اتفاق دارید. روز دوشنبه یک نقطه عطف دراماتیک برای شما و عشقتان است. این نقطه عطف می تواند یک روشنایی در موقعیت کنونی یا آینده ای نه چندان دور باشد. درست است که از وضعیت کنونی رابطه کاملا راضی هستید اما واضح است که چیزی باید تغییر کند.

آبان

این هفته سیاره پلوتو در نشانه شما حرکت مستقیم دارد و باعث می شود بیشتر روی تاثیر حرف های تان روی دیگران به خصوص محبوب فکر کنید. خشونتی که در کلمات تان به کار می برید برای محبوب قابل هضم نیست اما خوشبختانه متوجه شده اید که بدون خشونت هم می توان ارتباط برقرار کرد.

آذر

عشقی که نسبت به محبوب دارید از همیشه بیشتر شده است و به قدری سریع پیش رفته اید که خودتان هم متعجب هستید. دوست دارید بدانید که آیا او هم تمایلی برای شناخت بیشتر شما دارد؟ بله درست است او نیز به شما احساس خوبی دارد و این احساس شما کاملا متقابل است.

دی

یکی از دوستان تان نسبت به زندگی خصوصی شما بسیار کنجکاو است. او با خودش فکر می کند که حق دخالت دارد و بدون این که از او کمک خواسته باشید نصیحت تان کند. این هفته مراقب باشید چون او زیاده روی می کند و باید حد و مرزش را نشانش دهید. این هفته درباره یکی از اعضای خانواده یک خبر احساسی می شنوید.

بهمن

به علت یک مشکل قانونی که مدت هاست نمی خواهید با آن رو به رو شوید این هفته بیشتر احساس ناامیدی و سردرگمی می کنید. اگر این مسئله قانونی به طلاق مربوط می شود ناچار هستید لحظات سخت و غم انگیزی را تحمل کنید. اما خوشبختانه اواخر هفته این لحظات را پشت سر گذاشته و تصمیم می گیرید روال عادی زندگی را ادامه دهید.

اسفند

این هفته در رابطه عاطفی که با محبوب دارید هیچ کمبودی احساس نمی کنید. و هر زمان که احساس می کنید او به شما بی توجه شده است این موضوع را با او در میان می گذارید. احساس می کنید او به غیر از شما با فرد دیگری نیز در ارتباط است و دوستش دارد. در چنین شرایطی ترجیح می دهید از این رابطه بیرون بروید تا این که انتخاب دوم او باشید.

نوشته طالع بینی هفتگی عشق (هفتم تا چهاردهم مهر) اولین بار در بدونیم پدیدار شد.

********جهت دانلود و مشاهده لینک اصلی مطلب کلیک کنید ******
Author: Maryam Asadi

Powered by WPeMatico

درباره ی lovelysms

همچنین ببینید

زیبایی دو رگه ها را در این عکس ها ببینید

جامعه شناس ها کشف کردن که مردهای دو رگه هم جذاب تر هستن هم موفق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس