قالب وردپرس
خانه / ازدواج / طالع بینی هفتگی عشق (بیست و چهارم تا سی و یکم شهریور)

طالع بینی هفتگی عشق (بیست و چهارم تا سی و یکم شهریور)

پیش بینی هایی که در رابطه با زندگی عاشقانه متولدین هر ماه با در نظر گرفتن تاثیرات ستارگان شده است را در طالع بینی هفتگی عشق بدونیم بخوانید.

فروردین

مریخ سیاره حاکم بر نشانه شما وارد بخش روابط طالعتان شده است. اگر مجرد هستید فرصت های زیادی برای آشنا شدن با آدم های جدید پیدا می کنید. اگر متاهل هستید تغییری ناگهانی در وضعیت مالی بین شما و همسرتان ایجاد می شود.

اردیبهشت

اورانوس سیاره تغییر ناگهانی هنوز در نشانه شما در حرکت است و باعث می شود در مسیرهایی حرکت کنید و همیشه آن ها را غیرممکن می دانستید. بازی زندگی در یک چشم به هم زدن تغییر می کند و زندگی عاشقانه نیز مشمول این تغییر هست. فرصت های دراماتیک زیادی در راه است البته به شرطی که از رابطه اشتباهی که در آن مانده اید بیرون بیایید.

خرداد

رابطه ای که در آن هستید بنا بر دلایلی مخفیانه پیش می رود. شاید به خاطر این است که دوست ندارید مرکز توجه سخن چین ها باشید. دلیلش هر چه که باشد این هفته همه چیز آشکار می شود و باعث می شود رابطه ثبات خود را از دست بدهد. اما نگران نباشید این مشکلات کاملا موقتی هستند.

تیر

اتفاقات خاصی در زندگی عاشقانه شما دیده می شود. شما فردی سنتی و به دنبال امنیت عاطفی هستید. اما این هفته هوس ریسک کردن به سرتان می زند و به چند مهمانی دعوت می شوید. اگر مجرد هستید مجذوب شخصی می شوید که کمی پیچیده است و کارهای مبهمی انجام می دهد.

مرداد

چندین ماه است که در رابطه شما مشکلات بزرگی وجود دارد و آخرین مشکل باعث شده کم بیاورید و نتوانید کاری در جهت بهتر شدن رابطه انجام دهید.خوشبختانه این هفته به طور ناگهانی تصمیم می گیرید مشکل را پیدا کرده و حل کنید و دیگر وانمود نکنید که هیچ مشکلی ندارید. خبر خوب این است که محبوب هم تصمیم می گیرد در این مسیر با شما همراهی کند.

شهریور

این هفته بهترین زمان برای بحث کردن درباره وضعیت رابطه با محبوب است. یعنی درست زمانی که احساس می کنید باید مسیر و جایگاهتان را در رابطه مشخص کنید. مشکل اینجاست که شما کمی گیج و سردرگم شده اید. ویژگی های مثبت او را می بینید اما نمی دانید آیا او همان فردی است که می خواهید؟ هر چه زودتر به پاسخ درست برسید. احساس فرد دیگری نیز در راه است.

مهر

از این هفته تا اواسط ماه آینده عشق و سرگرمی و حتی لذت های کودکانه از اولویت های شماست. اگر مدت ها بود که با مشکلات در رابطه دست و پنجه نرم می کردید این هفته همه چیز را کنار می گذارید و تصمیم می گیرید بیشتر به فکر خوشی ها و لذت ها باشید.

آبان

اورانوس در بخش روابط طالع شما حرکت کرده و همه چیز را در رابطه شما تکانی داده است. البته این اتفاق قرار نیست حتما منفی باشد. در حقیقت شما و محبوب احساس می کنید دوست دارید بیشتر از گذشته کنار هم باشید. شاید وقتش رسیده که دوباره همدیگر را کشف کنید. ونوس در جهت مخالف با اورانوس حرکت می کند و اتفاق بزرگی می افتد که شما را از خواب بیدار می کند.

آذر

این هفته زندگی عاشقانه بر سلامت جسمی و عاطفی شما تاثیر می گذارد پس باید کمی بیشتر به خودتان استراحت بدهید. شاید نمی دانید جایگاهتان در رابطه چیست. شاید هم با مشکلی مواجه شده اید که بدون کمک دیگران نمی توانید آن را حل کنید. در چنین شرایطی بهترین کار این است که به مشاوره خانواده رجوع کنید.

دی

زندگی شما باعث شده این هفته احساس بی ثباتی داشته باشید. خیلی ناگهانی با فردی آشنا می شوید و احساس خوشحالی می کنی به طوری که متعجب می شوید چطور این اتفاق افتاد. این فرد شما را به اوج می برد اما ممکن است همیشه کنار شما نماند. به دوستان تان اجازه دهید شما را در زمینه زندگی عاشقانه راهنمایی کنند.

بهمن

دو ماه است که مریخ حرکت عقب نشینی در نشانه شما دارد و همین باعث شده نتوانید آنطور که می خواهید به جلو بروید. حتی نمی توانید به نیازهای خود برسید. اما این هفته مریخ حرکت مستقیم دارد و به همین دلیل به تمام چیزهایی که نیاز دارید خواهید رسید.

اسفند

این هفته بحث و گفتگویی با محبوب خواهید داشت که بابت آن خوشحال نیستید. این بحث را شما شروع کرده اید و از این که بی موقع دهانتان را باز کرده اید پشیمان هستید و نمی توانید جلوی سوءبرداشت های او را بگیرید. در واقع چیزی را به زبان می آورید که از درون نمی خواهید و عواقب بدی را به دنبال خواهد داشت مراقب باشید.

نوشته طالع بینی هفتگی عشق (بیست و چهارم تا سی و یکم شهریور) اولین بار در بدونیم پدیدار شد.

********جهت دانلود و مشاهده لینک اصلی مطلب کلیک کنید ******
Author: Maryam Asadi

Powered by WPeMatico

درباره ی lovelysms

همچنین ببینید

ترجمه و بررسی آهنگ Without Me از Halsey

  بعد از آلبوم hopeless fountain kingdom که مربوط به سال ۲۰۱۷ است ” Without …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس