قالب وردپرس
خانه / امن ترین ایرلاین ها / با امن ترین شرکت های هواپیمایی دنیا آشنا شوید

با امن ترین شرکت های هواپیمایی دنیا آشنا شوید

خیلیا از پرواز می ترسن. بعضیا به خاطر احساس سرگیجه و تهوع و بعضیا هم به خاطر ترس از سقوط.  اگه در مورد هواپیمایی که قراره سوار بشید اطلاعات کافی به دست بیارید خیلی راحت تر می تونید به ترستون غلبه کنید.

بدونیم لیستی از امن ترین ایرلاین ها رو بر اساس سال تاسیس و تعداد سقوط و عوامل دیگری مثل آرامش و رضایت مشتری آورده و بهتون کمک میکنه دفعه بعد که سوار هواپیما شدید احساس بهتری داشته باشید.

ویرجین استرالیا، استرالیا

این شرکت هوپیمایی که در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است بزرگ ترین شرکت هواپیمایی در استرالیاست که در لیست امن ترین خطوط هوایی قرار دارد زیرا از زمان تاسیس تا کنون هرگز حادثه سقوط را تجربه نکرده است.

هواپیمایی امارات، امارات متحده عربی

هواپیمایی امارات در طول ۳۷ سال تجربه خود تا به حال هیچ گزارش سقوطی نداشته و بزرگ ترین شرکت هواپیمایی در خاور میانه است که در هفته بیشتر از ۲۵۰۰ پرواز دارد.

هواپیمای ویرجین آتلانتیک، بریتانیا

این شرکت هواپیمایی در سال ۱۹۸۴ تاسیس شده است و بیشتر پروازهای آن مسافت های طولانی است. درست است که این هواپیما گرفتار سانحه شده اما هیچکدام منجر به سقوط نشده است.

هواپیمای KLM، هلند

این شرکت هواپیمایی در سال ۱۹۱۹ تاسیس شده و قدیمی ترین شرکت هواپیمایی دنیاست. یکی از جالب ترین قابلیت های این شرکت هواپیمایی این است که مسافران هنگام رزرو بلیط می توانند با خواندن اطلاعات مسافران دیگر تعیین کنند که کجا و کنار کدام مسافر بنشینند. آخرین حادثه سقوط این شرکت هواپیمایی در سال ۱۹۷۷ رخ داده است.

هواپیمایی ایزی جت، بریتانیا

ایزی جت یکی دیگر از شرکت های هواپیمایی کم هزینه است که در سال ۱۹۹۵ تاسیس شده است و با بیش از ۵۰ میلیون مسافر در سال از بزرگ ترین خطوط هواپیمایی بریتانیاست. تا کنون حتی یک حادثه سقوط هم از این شرکت هواپیمایی ثبت نشده است.

هواپیمایی فین ایر، فنلاند

این کمپانی در طول ۵۰ سال گذشته حتی یک بار هم سقوط نکرده و سالانه بیش از ۱۰ میلیون نفر مسافر دارد در حالی که جمعیت فنلاند فقط ۵ میلیون نفر است. در سال ۲۰۱۶ فین ایر وقت شناس ترین شرکت هواپیمایی شناحته شده است.

هواپیمایی اتحاد، امارات

اتحاد در سال ۲۰۰۳ در ابوظبی تاسیس شده است. این کمپانی در سال ۲۰۱۳ برای مسافران بچه دار خدمات پرستار کودک ارائه داد و در حالی که مادرها فیلم تماشا می کردند یا می خوابیدند پرستاران کودک بچه ها را سرگرم می کردند. این شرکت هواپیمایی فقط یک تصادف در سال ۲۰۰۷ داشته است که حتی یک نفر هم در این سانحه جان خود را از دست نداد.

اسپریت ایرلاین، ایالات متحده

این شرکت هواپیمایی یکی دیگر از شرکت های ارزان است که در طول تاریخ فعالیتش یک حادثه سقوط نداشته است.

شرکت هواپیمایی لوفت هانزا، آلمان

لوفت هانزا بزرگ ترین شرکت هواپیمایی آلمان ۵۹ سال قدمت دارد و بهترین شرکت هواپیمایی در اروپا شناخته شده است. اولویت های این شرکت امنیت بالا و خدمات کامل است. آخرین تصادف این شرکت هواپیمایی در سال ۱۹۹۳ رخ داده است.

هاوایی ایرلاین، ایالات متحده آمریکا

 

یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی آمریکاست که در سال ۱۹۲۹ تاسیس شده است و تا کنون دچار هیچ حادثه سقوطی نشده است.

کانتاس، استرالیا

این کمپانی به دلیل امنیت بالا و بهترین خدماتی که به مشتری ارائه می دهد شهرت بالایی دارد و اولین شرکت هواپیمایی بود که در سال ۲۰۱۵ به مسافران خود در طول پرواز خدمات واقعیت مجازی را ارائه داد. هدست های واقعیت مجازی در سالن های مسافران درجه یک در سیدنی، ملبورن و همچنین پرواز A380 بین استرالیا و لس آنجلس در دسترس بود. این شرکت هواپیمایی آخرین بار ۶۰ سال گذشته سقوط کرده است.

ژاپن ایرلاین، ژاپن

ژاپن ایرلاین مهم ترین شرکت هواپیمایی ژاپن است که ۶۰ سال قدمت دارد و در ۳۰ سال گذشته دچار هیچ خادثه سقوطی نشده است.

سنگاپور ایرلاین، سنگاپور

سنگاپور ایرلاین به دلیل خدمات و تسهیلات بدون نقص و امنیت بالا معروف است و از سال ۲۰۰۰ هیچ حادثه سقوطی نداشته است.

رویال جوردانیان، اردن

رویال جوردانیان در سال ۱۹۶۳ تاسیس شده است و پروازهای مختلفی در ۴ قاره دنیا داشته است. در طی ۳۰ سال گذشته این شرکت هواپیمایی دچار هیچ حادثه سقوطی نشده است.

 

نوشته با امن ترین شرکت های هواپیمایی دنیا آشنا شوید اولین بار در بدونیم پدیدار شد.

********جهت دانلود و مشاهده لینک اصلی مطلب کلیک کنید ******
Author: Maryam Asadi

Powered by WPeMatico

درباره ی lovelysms

همچنین ببینید

مکان های زیر آبی که دوباره به سطح آب برگشته اند

مکان های زیادی در دنیا وجود دارند که هنوز نتوانسته ایم آن ها را کشف …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس قالب وردپرس